Kadromuz

Ersin Yilmaz

Ersin Yilmaz

Kurucu
Bursa Doğumlu olan Ersin Yılmaz, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamladı. 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü bitirdi.
 
2002 yılında psikolojik danışman olarak Milli Eğitim Bakanlığı Kütahya Rehberlik ve Araştırma Merkezine atandı. 2005'de Simav Anadolu Öğretmen Lisesinde çalıştı. 2006 yılında Silivri Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi’nde rehber öğretmen olarak görev yapmakta  iken devlet memurluğundan istifa ederek İstanbul'da bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi kurdu ve 2008 Temmuz ayına kadar yöneticilik yaptı. 
2008 yılında Prof.Dr. Üstün DÖKMEN ve Uzm. Psk. Süleyman HECEBİL ile birlikte  Özel Bursa Küçük Şeyler Anaokulunu, 2013 yılında da Özel Bursa Yönder Koleji’ni kurarak Bursa'da eğitime farklı bir bakış açısı kazandırdı. 
 
Ersin Yılmaz, St. Binet Zeka Testi, Denver Gelişim Envanteri, CAS (Cognitive Assessment System) gibi birçok test uygulamaları ve  Temel Yetenek Testi 6-8 formatörlüğü yapmaktadır. uygulamaları yapmaktadır.

Ersin Yılmaz Uludağ Üniversitesi Eğitim Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini ve  ikinci üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü tamamlamıştır.

Selvi Selçuk
Selvi Selçuk - Okul Müdürü -
Beril Meral Güler
Beril Meral Güler - Öğretmen -
Cansu Aka
Cansu Aka - Öğretmen -
Çiğdem Kurnaz
Çiğdem Kurnaz - Öğretmen -
Çiğdem Türker
Çiğdem Türker - Öğretmen -
Merve Atiker
Merve Atiker - Öğretmen -
Elif Pelin Yazıcı
Elif Pelin Yazıcı - Öğretmen -
Gizem Sülü
Gizem Sülü - Öğretmen -
Sedef Yiğit
Sedef Yiğit - Öğretmen -
Özge Can
Özge Can - Öğretmen -
Neşe Özkan
Neşe Özkan - İngilizce Öğretmeni -
Harika Hande Döngel
Harika Hande Döngel - İngilizce Öğretmeni -
Gamze Aksakal
Gamze Aksakal - ingilizce Öğretmeni -
Aslıhan Tumay
Aslıhan Tumay - Yardımcı Öğretmen -
Berin Uslu
Berin Uslu - Yardımcı Öğretmen -